Міні-духовки

Grunhelm GN33AB
В наявності
00073438
0
3511 грн
Ventolux NIKA 45 (BK/X) 2G
Нет в наличии
00077395
0
6067 грн

Міні-духовки

Міні-духовки.

Якщо у Вас маленька кухня і не вистачає місця для всієї сучасної великої кухонної техніки, а Ви жити не можете без смачної випічки і запеченого м'яса, то купити міні-духовку найкращий варіант для Вас. Адже основною характеристикою міні-духовки є її маленький розмір, що дозволяє так само брати її з собою, наприклад, в поїздку або на дачу. Потрібно зауважити, що компактність міні-духовки ніяк не впливає на виконання багатьох функцій для приготування в ній різних страв.

Вибираючи міні-духовку, або як ще її називають духовка-гриль або міні-піч, потрібно враховувати її обсяг. Якщо у Вас велика сім'я або Ви просто любите добре поїсти, то, звичайно, Вам потрібна міні-духовка з великим обсягом. Але потрібно враховувати і те, що всі міні-духовки є електричними, і що від обсягу залежить споживання електроенергії. Тобто, чим більший обсяг у міні-духовки, тим більше електроенергії вона вживає і більше її ціна. Тому, якщо Ви готуєте не багато, і будете використовувати її так само для розігріву їжі, то міні-духовка з невеликим обсягом ідеально підійде для Вас. Хоч вони і не високої потужності, але відмінно справляються з поставленим завданням і економлять витрату електроенергії.

Існує два режими роботи міні-духовки. Перший режим працює за принципом верхнього і нижнього нагріву. Цей вид міні-духовки зручний тим, що можна обрати один з нагріву, або ж відразу два одночасно.

Другий режим полягає в рівномірному розподілі гарячого повітря за допомогою вентилятора з конвенцією, що скорочує час приготування і не дає страві підгоріти.

Виходячи з цього, черговою перевагою даного кухонного приладу є те, що він швидко нагрівається, але в приміщенні не стає спекотно.

За допомогою управління, яке поділяється на два типи: механічне або електронне, Ви можете обирати і встановлювати режим, виставляти потрібну температуру, встановлювати таймер, і задавати інші додаткові функції, які притаманні міні-духовці.

Широкий вибір міні-духовок за низькою ціною представлений в нашому інтернет-магазині. Професійні консультанти допоможуть з вибором, і ви зможете купити міні-духовку в інтернет-магазині Кременчука, і оформити адресну доставку по всій Україні (Полтава, Кременчук, Харків, Київ).

icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua