Угода користувача

Угода користувача

 

  1. Умови використання сайту tv-mir.com.ua

 

1.1. Дана угода користувача (що називається надалі Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом http://tv-mir.com.ua/( далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (яка іменується надалі Користувач), та регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.

 

1.2. Користувачем Сайта вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайта, що досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

 

1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.4. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Справжні Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

 

1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки користувача та Адміністрації Сайта за такими пунктами:

 

  • Порядок використання Сайта,
  • Політика конфіденційності,
  • Обмеження відповідальності Адміністрації сайту,
  • Порядок дії Угоди.

 

         2. Порядок використання Сайта

 

2.1. Сайт tv-mir.com.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

 

2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. Інтернет магазин tv-mir.com.ua залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на ваш номер, зазначений у замовленні. При відмові ми зобов'язуємося виключити вашу адресу з смс розсилки.

 

2.3. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з якоюсь іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що це звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за будь-якою ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

 

             3. Персональна інформація Користувача

 

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збір та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з акаунтом користувача з метою надання відповідних послуг.

 

3.2. Адміністрація сайту зобов’язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно у випадку, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Споживачеві.

 

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.

 

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через интернет-сайт tv-mir.com.ua інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

 

                4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

 

4.1. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, опечатки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Вся інформація і матеріали надаються на умовах «як є», без будь-яких гарантій, як явних, так і передбачуваних.

 

4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.

 

4.3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі або огляди. Думка Адміністрація сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. Водночас Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

 

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії користувача щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на сайті tv-mir.com.ua.

 

4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з даним Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

 

4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

 

4.8. При виникненні проблем у використанні сайту tv-mir.com.ua, незгоди з конкретними розділами угоди користувача, або отриманні користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту tv-mir.com.ua для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти вступу на Сайт небажаної інформації, а також, за необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, який умисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

 

4.10. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних і юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.

 

                5. Порядок дії Угоди

 

5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

 

5.2. Ця Угода набирає чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між користувачем і Компанією протягом усього періоду використання користувачем Сайту.

 

5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі виняткові майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливе суворо в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.

 

5.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах даного Сайту, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано користувачеві Адміністрацією сайту.

 

5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають дозволу відповідно до законодавства України.

 

 

 

Правовласникам:

 

якщо ви знайшли на сайті незаконно опубліковану вашу інтелектуальну власність (фото, текст, та ін.), зв'яжіться з адміністрацією сайту для усунення проблеми.

icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua