Йогуртниці, морозивниці

Йогуртница Ariete 621
Нет в наличии
132782
0
867 грн
Йогуртница DEX DYM-108
Нет в наличии
103369
0
972 грн
Мороженица Ariete 693
Нет в наличии
103402
0
9394 грн
Мороженица Delonghi ICK 5000
Нет в наличии
103401
0
11226 грн
Мороженица Hilton ICM 3853
Нет в наличии
103393
0
2049 грн
Мороженица полуавтоматическая Cuisinart ICE40BCE
Нет в наличии
163200
0
5086 грн

Йогуртниці, морозивниці

Йогуртниці та морозивниці.

Не для кого не секрет, що приготований вдома продукт набагато смачніший, ніж куплений у магазині. І для цього в сучасному світі існує безліч помічників, які допоможуть Вам приготувати різні смаколики. А якщо ще ці смаколики корисні і їх обожнюють діти, то їх просто необхідно придбати. Одними з таких помічників є йогуртниці і морозивниці, ціни на які представлені у великому діапазоні.

Як відомо, і дітям і дорослим, йогурт не тільки смачний, а й корисний продукт. Для того, щоб балувати себе і свою сім'ю цією смакотою, Вам варто вибрати і купити в нашому інтернет магазині йогуртницю.

Йогуртниця являє собою невеликих розмірів прилад, який оснащений товстими стінками, що володіють хорошою термоізоляцією для підтримки певної температури.

Йогуртниця може складатися з однієї великої ємності або ж з декількох маленьких. Другий варіант більш зручний тим, що за раз можна приготувати йогурт з різними смаками. При виборі йогуртниці потрібно враховувати так само кількість таких ємностей і матеріал, з якого вони виготовлені.

Основним завданням цього електричного приладу є підтримка певної температури на певний час. Тому потужність йогуртниці невелика, що призводить і до невеликого споживання енергії.

Керується йогуртниця за допомогою таймера, який ділиться на два типи: кінцевий і поворотний. Поворотний більш зручний, тим, що з його допомогою можна задати самому певний час, який потрібно для приготування певного продукту. А кінцевий має всього два положення. Про завершення своєї роботи йогуртниця повинна сповістити Вас світловим індикатором або ж, деякі види, звуковим сигналом.

Ще одним не менш смачним продуктом, без якого важко уявити собі літо, і яке з легкістю можна приготувати в домашніх умовах в будь-яку пору року є морозиво.

Полегшить його приготування морозивниці , які діляться на два типи: механічні та електричні. Механічні менш зручні, оскільки Вам необхідно буде докласти свої зусилля, які полягають у додаванні льоду і роботи віночку вручну.

Електричні морозивниці, в свою чергу, діляться на два підтипи: з компресором і без нього. Підтип морозивниці без компресора так само потребує Вашої допомоги, а саме в попередньому охолодженні ємності.

Найбільш зручним підтипом морозивниці є морозивниця з компресором. Оскільки охолодження ємності відбувається одночасно з приготуванням морозива, що значно скорочує час приготування.

Купити йогуртницю і морозивницю за низькою ціною можна в нашому інтернет магазині в Кременчуці. Консультанти інтернет магазину ТВ - Мир допоможуть вибрати морозивницю або йогуртницю за дешевою ціною і організувати її доставку в Кременчук, Полтаву, Харків і по всій Україні зручним для Вас способом.

icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua