Кабели и переходники

Райзер PCI-E 1x to 16x 6pin, Molex, SATA, USB 3.0, AM-AM, 0.6 м
Нет в наличии
00073177
0
490 грн

Кабели и переходники
"Кабелі та перехідники для комп'ютерної техніки" - необхідний компонент для підключення та синхронізації різних пристроїв. Інтернет-магазин "ТВ-Мир" пропонує великий асортимент цих товарів високої якості за доступними цінами.

Ми пропонуємо широкий вибір кабелів, перехідників та розгалужувачів для комп'ютерних пристроїв швидкого підключення, виведення звуку та зображення на монітор або телевізор. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете всю необхідну інформацію про кожен продукт, включаючи технічні характеристики, сумісність та інші деталі.

Ми гарантуємо високу якість продукції від провідних світових виробників, таких як DELL, HP, Samsung, LG, Acer та інших. Крім того, ми пропонуємо можливість купити кабелі та перехідники в будь-якому місті України, включаючи Київ, Кременчук, Харків, Дніпро та Одесу.

Придбавши кабелі та перехідники для комп'ютерної техніки в нашому інтернет-магазині "ТВ-Мир", Ви отримуєте гарантію якості та швидку доставку замовлення в будь-який регіон України. Наші ціни на кабелі та перехідники для комп'ютерної техніки є найбільш конкурентоспроможними на ринку, що робить нас найкращим варіантом для покупки в Україні.
icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua