Blu-ray і DVD-плеєри

Інтерактивна дошка Tecro WB OPTIC-02.85
В наявності
00068480
0
22407 грн

Blu-ray і DVD-плеєри

Одним з універсальних засобів для відтворення відео- та аудіофайлів будь-якого формату є DVD програвач. У наш час продається маса різних моделей і фірм медіа-програвачів. Як відомо, лідируючої компанії серед них немає. Якщо говорити про найбільш популярних і надійних компаніях, то до них ми можемо віднести Sony, Samsung, BBK, Pioneer, Dex, Philips, Ergo, LG.

Різновиди програвачів

Ці фірми здатні запропонувати широкий асортимент продукції і найрізноманітніші ціни. По суті, якщо розібратися, то медіа-програвачі можна об'єднати в три основні групи, до них відносяться:

 

Дешеві медіа-програвачі;

Програвачі для плоских телевізорів;

blu ray плеєри

 

До першої категорії ми можемо віднести економ варіант програвачів, які не відрізняються особливими характеристиками, як правило, вони читають всі формати і будуть цілком достатні для використання зі звичайним телевізором. Адже зі звичайним телевізором якість зображення буде більше залежати від формату, в якому буде записаний фільм, а не від техніки. Серед недоліків таких плеєрів можна виділити часту відсутність роз'ємів під аудіосистему.

Програвачі для плоских телевізорів виступають в якості хорошого середнього класу. Тут ми вже знайдемо підключення до аудіосистеми, підтримку більшої кількості форматів, а також і сумісність з більш сучасною технікою.

Водночас, якщо ви справжній поціновувач якісного кіно, то найкращим варіантом, буде blu ray плеєр. Такі плеєри мають максимальний показник якості і коштують недешево, але ця ціна виправдана. Якість blu ray 1080p, краще якості в світі ще не придумали. Хоча blu ray player має сенс купувати, виключно якщо у вас є телевізор з підтримкою HD. Саме такий плеєр допоможе телевізору показати всі свої можливості по відтворенню відео і аудіо файлів. Крім цього, до такого плеєра знадобляться і спеціальні blu ray диски, які також коштують на порядок дорожче зазвичай.

Додаткові характеристики плеєрів

Важливо, при виборі, звернути увагу і на додаткові характеристики програвача. Наприклад, дуже зручними вважаються dvd плеєри з usb. Таке доповнення допоможе відтворювати кіно не тільки з дисків, але і з usb-носія, що в наш час набагато зручніше і дешевше. Таким чином, вам не треба буде купувати диски з фільмами, а достатньо буде завантажити фільм в хорошій якості в інтернеті і насолоджуватися переглядом.

Ще одним корисним доповненням є вбудований жорсткий диск у плеєрі. Як ви розумієте, такі програвачі коштують дорожче, але і можливості їх збільшуються. З такою функцією ви не пропустите своїх улюблених передач або спортивного матчу. Плеєр зможе провести запис поки вас не буде вдома на вбудований жорсткий диск, після чого ви зможете переглянути матеріали і при необхідності видалити їх.

Де купити dvd плеєр?

Якщо ви шукаєте де купити dvd плеєр, то найкращим місцем буде наш інтернет-магазин. У нас ви знайдете широкий асортимент, приємні ціни і чуйних продавців. У нас ви можете blu ray купити за найвигіднішою ціною. Пам'ятайте, здійснювати покупки у нас це завжди легко і приємно!

icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua