Фотоспалахи

Фотоспалах по праву вважається одним з найважливіших інструментів фотографа. Він використовується не тільки в темних і слабоосвітлених приміщеннях, як це може здатися. Спалах допомагає оживити будь-який кадр, підвищуючи глибину кольору, різкість і контрастність кадру. Фотоспалах зручно купити за допомогою нашого інтернет-магазину фотографу з Кременчука або іншого міста. Для найбільш творчих фотографів існують спалахи, що дозволяють налаштувати потужність вручну. А спеціальні електронні датчики, що реагують на її світло, або режим TTL, перериває роботу спалаху при потраплянні на матрицю ідеальної для кадру кількості освітлення. Важливою характеристикою є і значення відстані, на якій спалах повинен знаходитися від освітлюваного предмета або групи предметів. Стандартне кріплення допомагає надійно зафіксувати деякі моделі на корпусі дзеркального фотоапарата.

Для репортажної зйомки важлива така якість, як швидкість перезарядки спалаху. Чим вона швидше, тим раніше готовий фотоспалах працювати з наступним кадром. А ціна на них у Кременчуці та інших населених пунктах приємно здивує навіть найбільш економних фотографів. При цьому продаж здійснюють і філії нашого інтернет-магазину, розташовані в Полтаві та Кропивницькому.

В категорії немає товарів

icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua