Фільтр
Термін гарантії

Tecnoware

Ласкаво просимо в інтернет-магазин Tecnoware - виробника надійних і якісних електронних пристроїв для вашого будинку! Наш магазин пропонує широкий асортимент продукції Tecnoware за доступними цінами.

В нашому інтернет-магазині ви знайдете наступні категорії товарів від Tecnoware:
1. Блоки безперебійного живлення (UPS) - високоякісні системи, які забезпечують безперебійне живлення для вашого комп'ютера та інших електронних пристроїв.
2. Акумулятори - надійні та ефективні акумулятори для різних пристроїв, від настільних комп'ютерів до мобільних телефонів.
3. Зарядні пристрої - забезпечте швидке та безпечне заряджання своїх гаджетів за допомогою високоякісних зарядних пристроїв Tecnoware.
4. LED лампи - енергоефективні LED лампи, які допоможуть зекономити електроенергію та мають довгий термін служби.

Цікаві факти про Tecnoware:
- Tecnoware - це італійський бренд, який відомий своєю високою якістю та надійністю своїх продуктів.
- Виробництво Tecnoware відбувається з використанням передових технологій, що гарантує високу ефективність та надійність продукції.
- Всі вироби Tecnoware випробовуються та сертифіковані відповідно до найвищих стандартів безпеки.

Замовляйте вироби Tecnoware в нашому інтернет-магазині та насолоджуйтеся якістю і надійністю своїх електронних пристроїв! Всі товари доступні для доставки по всій Україні. Перейдіть за посиланням www.tv-mir.com.ua, щоб переглянути повний асортимент продукції Tecnoware і зробити свої покупки вже сьогодні!

TECNOWARE FGE3200M
В наявності
00079077
0
10499 грн
icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua