Фільтр
Технологія
Колір корпусу
Термін гарантії

Pylontech

Pylontech - інноваційні рішення для сонячної енергетикиЛюдство поступово рухається в напрямку збільшення використання відновлювальних джерел енергії, і одним з провідних виробників у цій галузі є Pylontech. Вони спеціалізуються на розробці і виробництві інноваційних систем зберігання електроенергії, що перетворило їх на одного з найпопулярніших брендів у галузі сонячної енергетики.

Категорії товарів Pylontech:  • Літій-іонні акумулятори для сонячних батарей
  • Системи зберігання енергії для побутових і комерційних застосувань
  • Інвертори сонячної енергії

Pylontech пропонує широкий вибір аккумуляторів для сонячних батарей, здатних забезпечити надійне і довготривале зберігання енергії. Їх технології базуються на літієво-залізофосфатних (LiFePO4) акумуляторах, які відзначаються високою ефективністю, безпечністю і довговічністю. Завдяки цьому, Pylontech завоював довіру клієнтів по всьому світу.

Як один з провідних виробників систем зберігання енергії, Pylontech пропонує широкий спектр рішень для побутових і комерційних об’єктів. Їх системи дозволяють забезпечити незалежний джерело електроенергії, знижуючи залежність від загальної електромережі і допомагаючи заощадити кошти на рахунках за електроенергію.

Додатково, Pylontech пропонує високоякісні інвертори сонячної енергії, які виконують функцію конвертування сонячних панелей на електроенергію. Їх продукти поєднують в собі надійність та ефективність, забезпечуючи безперебійне живлення для побутових і комерційних споживачів.

Pylontech продовжує інноваційний розвиток в сфері сонячної енергетики, що робить їх піонерами у розробці передових технологій сонячних батарей. Вони постійно покращують продукти та процеси, впроваджуючи нові рішення і підходи, відповідаючи на потреби ринку.

Магазин ТВ-Мір радий пропонувати Вам високоякісну продукцію Pylontech. Ви можете придбати їх аккумулятори, системи зберігання енергії та інвертори сонячної енергії за доступними цінами. Замовлення можна зробити на нашому сайті за допомогою цього посилання. Приєднуйтесь до енергетичної революції разом з Pylontech!


Pylontech US5000
В наявності
00094760
0
73800 грн
Новинка
Pylontech US2000C 48V50Ah 2,4 кВт/ч
Нет в наличии
00105606
0
0 грн
Новинка
Pylontech US3000C 48V74Ah 3,55 кВт/ч
Нет в наличии
00105626
0
0 грн
icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua