Фільтр
Термін гарантії

Pramac

Вітаємо у інтернет-магазині Pramac - офіційному представнику виробника Pramac в Україні! Pramac - світовий лідер у виробництві та постачанні електрогенераторів та інших машин для вирішення енергетичних потреб.

У нашому асортименті ви знайдете широкий вибір товарів Pramac, які задовольнять навіть найвимогливішому клієнту. Наш магазин пропонує електрогенератори, компресори, насоси, сварочне обладнання та багато іншого, що гарантує надійне та стабільне живлення для вашого бізнесу або домашніх потреб.

Незалежно від того, чи ви підприємець, будівельник або звичайний власник будинку, Pramac має рішення для вас. Завдяки інноваційним технологіям та високій якості, товари Pramac стануть надійними помічниками у різних умовах експлуатації.

Одним із наших головних товарів є електрогенератори Pramac. Вони працюють на різних видах палива, включаючи бензин, дизель, газ та біопаливо. Наші генератори забезпечують потужність від 1 до 10 000 кВт, що дозволяє задовольнити потреби як приватних будинків, так і великих виробничих об'єктів.

Крім того, у нас ви знайдете широкий асортимент компресорів, які використовуються для створення стисненого повітря для різних цілей. Наші компресори є надійними та ефективними, забезпечуючи високу продуктивність та низький рівень шуму.

До нашого асортименту також входять насоси Pramac, які можуть використовуватися для перекачування рідини в нафтогазовій промисловості, сільському господарстві, будівництві та інших галузях. Наші насоси відрізняються високою ефективністю, надійністю та довговічністю.

Наш інтернет-магазин пропонує лише оригінальну продукцію Pramac, що гарантує якість та надійність кожного товару. Ми повністю присвячені задоволенню потреб наших клієнтів і надаємо професійну підтримку та консультацію на кожному етапі покупки.

Заходьте на наш сайт www.tv-mir.com.ua та обирайте найкращі товари Pramac для ваших потреб. Переконайтеся в перевагах високоякісного обладнання та отримайте надійну техніку, яка буде працювати відмінно протягом багатьох років.

Зробіть правильний вибір, обиравши Pramac - надійного партнера для вашого бізнесу та домашніх потреб.

Pramac PX5000
В наявності
00090601
0
41458 грн
icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua