Niu

Ласкаво просимо в інтернет-магазин виробника Niu! Ми пропонуємо широкий асортимент товарів, які точно задовольнять Ваші потреби!

Niu це відомий виробник електротранспорту, який став піонером у галузі створення складних технологій для енергоефективного та екологічного мобільного способу життя. Наші товари відповідають найвищим стандартам якості і безпеки.

В нашому асортименті Ви знайдете такі категорії товарів:
1. Електроскутери: якісне електричне транспортне засоби для комфортної і швидкої переміщення. Електроскутери Niu відрізняються високою надійністю, довгою тривалістю роботи в одній зарядці та стильним сучасним дизайном.

2. Електровелосипеди: ідеальний вибір для тих, хто цінує мобільність і здоровий спосіб життя. Наші електровелосипеди мають велику ємність акумуляторів, що дозволяє зробити довгі поїздки без прояву втоми.

3. Електромопеди: компактні і потужні, вони ідеально влаштують Вас для поїздок по місту. Електромопеди Niu заряджаються швидко та забезпечують плавну їзду з мінімальними викидами шкідливих речовин.

4. Електромотоцикли: швидкі, потужні та ефективні. Електромотоцикли Niu забезпечують складній комфорт і велику витривалість.

5. Електрогіроборди: новий тренд в мобільності, який набирає популярність усього світу. Висока швидкість та маневреність робить електрогіроборди Niu популярними серед молоді.

Ви можете придбати товари Niu в нашому інтернет-магазині за найкращими цінами та зручними умовами доставки. Зробіть свій вибір і переконайтеся у надійності та якості продукції Niu!

Не вагайтеся і замовляйте свій улюблений товар вже сьогодні на сайті www.tv-mir.com.ua!

NIU KQi2 Pro
Нет в наличии
00089191
0
23000 грн
icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua