Kugoo

Ласкаво просимо в інтернет-магазин Kugoo! Ми є офіційним дилером цього відомого виробника електричних транспортних засобів. Наш асортимент товарів включає в себе широкий вибір електричних самокатів, гіробордів та електричних велосипедів.

Раді представити вам інноваційну продукцію Kugoo, вироблену з використанням передових технологій. Завдяки високоякісним матеріалам та вдалому дизайну, наші товари є надійними, зручними та естетично привабливими.

Kugoo пропонує різноманітні моделі для задоволення потреб різних категорій покупців. У нашому інтернет-магазині ви знайдете самокати для дорослих та дітей, з різними максимальними швидкостями та дальністю ходу. Також присутні гіроборди з різними діаметрами коліс та максимальними навантаженнями.

Один із найцікавіших фактів про Kugoo - це можливість зарядки електричного транспортного засобу від розетки в будь-якому домашньому обладнанні. Це дозволяє переконливо зробити ці продукти вигідними для щоденного використання.

Панель керування на самокатах Kugoo проста та зрозуміла, що дозволяє швидко оволодіти навичками керування. Крім того, з легкістю можна налаштувати швидкість та особисті вимоги щодо контролю затрат електроенергії.

У нас ви знайдете найкращі ціни на продукцію Kugoo, а також гарантію виробника на усі товари. Замовляйте електричні транспортні засоби вже сьогодні та насолоджуйтесь комфортними та швидкими пересуваннями по місту.

Для більш докладного ознайомлення з нашим асортиментом товарів Kugoo, перейдіть за посиланням на наш сайт www.tv-mir.com.ua. За допомогою прямої перелінковки Ви зможете знайти потрібні товари та зробити замовлення онлайн. Наш інтернет-магазин гарантує швидку доставку та професійне обслуговування. Приєднуйтесь до команди задоволених клієнтів Kugoo та розширюйте свої можливості з електричним транспортом!

Kugoo G2 Pro (848638)
Нет в наличии
00073146
0
26470 грн
icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua