Inokim

Вітаємо вас в інтернет-магазині про виробника Inokim! Зараз розкажемо вам про цей захоплюючий бренд та його асортимент.

Inokim - це світовий лідер у виробництві електричних самокатів. Наша компанія володіє передовими технологіями та надає найвищу якість своїх товарів. У нашому асортименті ви знайдете різноманітні моделі самокатів Inokim - від простих та зручних для міських поїздок до потужних та швидких спортивних моделей.

Наші самокати Inokim відрізняються надзвичайною маневреністю та екологічністю, оскільки вони працюють на електроенергії. Це чудовий варіант для екологічних та здорових поїздок по місту. Наши самокати відповідають всім зарубіжним стандартам якості та безпеки, що гарантує надійну та безпечну їзду.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете різні категорії товарів від Inokim:

1. Міські самокати - це чудовий варіант для щоденних поїздок до роботи або навчального закладу. Вони зручні, компактні та легкі для переноски. Ваша подорож стане швидкою та комфортною.

2. Спортивні самокати - якщо ви любите активний спосіб життя та виклик, то ця категорія самокатів саме для вас. Вони мають велику швидкість та потужність, дозволяючи вам відчути швидкість та адреналін.

3. Туристичні самокати - якщо ви любите мандрівки та подорожі на природу, то ця категорія самокатів створена саме для вас. Вони мають підвищену міцність та здатні пройти на велику відстань за одне заряджання.

Це лише кілька категорій товарів, які ми пропонуємо вам. В Inokim є ще багато цікавих моделей та додаткових аксесуарів для самокатів, які допоможуть вам змаксимізувати економію часу та зробити ваші поїздки ще більш зручними.

Не зволікайте та замовте свій власний самокат Inokim прямо зараз! Ви можете знайти повну лінійку продукції Inokim на нашому сайті www.tv-mir.com.ua. Будьте активними, здоровими та екологічними разом з Inokim!

Inokim Light2 MAX
Нет в наличии
00088266
0
32600 грн
icon_callback (098) 677-5797 icon_callback (050) 677-5797 icon_callback (073) 677-5797 icon_skype tvmirshop icon_viber TV-Mir icon_teleg TV-Mir icon_email sales@tv-mir.com.ua