Як вибирати кавомолки
Для приготування ароматного напою варто купити кавомолку. Вона знадобиться як вдома, так і в офісі. Судячи з відгуків користувачів, кава зі свіжих зерен має кращий смак. Крім того, у млинах передбачено регулювання ступеня помелу, що зручно для різних сортів. Виробники випускають девайси, що відрізняються дизайном і конструкцією. Вибору доступні чорні, білі, сріблясті, коричневі, червоні моделі. Щоб придбати відповідний варіант, звертайте увагу на тип, потужність, місткість, матеріали корпусу, кількість режимів, систему помелу, додаткові функції. Ці параметри впливають на можливості та ціну подрібнювача.
Ручна кавомолка: особливості
Виробники виготовляють ручні та електричні моделі. Механічні млини характеризуються низькою вартістю, зручним управлінням і безпекою. Працювати з такою кавомолкою просто: достатньо засипати зерна в чашу і привести в рух спеціальний важіль. Зверніть увагу: кількість обертів впливає на ступінь дроблення. Чим їх більше, тим менші гранули виходять. Такі вироби, як правило, виконуються в дерев'яному корпусі. Поверхня може декоруватися візерунками, квітковими та геометричними малюнками.
Електричний млин: переваги
Для економії часу варто придбати кавомолку електричну. Таке пристрій подрібнює зерна автоматично: достатньо засипати каву і вибрати потрібний режим. При виборі враховуйте потужність. Виробники випускають апарати на 70-250 Вт. Від цього показника залежить тривалість циклу: чим він вищий, тим швидше відбувається подрібнення. Моделі живляться від мережі, тому звертайте увагу на довжину шнура. Майте на увазі: електрокавомолки, на відміну від ручних, шумлять під час роботи.
Система помелу
Виробники випускають кавомолки жорнового і ножового типу. У останніх на дні чаші розташовані 1-2 гострих ножа, що подрібнюють зерна з високою швидкістю. Зверніть увагу: гранули, отримані таким способом, мають різні розміри і підходять тільки для заварювання в турці. Жорнові варіанти оснащуються циліндричними і конічними дисками. Зроблений з їх допомогою порошок має однорідну консистенцію і призначається для кавових машин. Його застосовують для приготування еспресо, капучино, мокко і мокачино.
Основні характеристики
- Обсяг чаші: Більшість моделей розраховані на 30-120 г. Для приготування однієї порції кави потрібно 7-10 г. Майте на увазі: не варто довго зберігати кавовий порошок, оскільки аромат швидко вивітрюється.
- Матеріали корпусу: Вибору доступні вироби з дерева, пластику, металу. Девайси першого типу характеризуються високою екологічністю. Пластикові пристосування мають легку вагу і не бояться дрібних механічних пошкоджень. Вони мають низьку вартість, але можуть вбирати запахи. Апарат з нержавіючої сталі коштують дорожче, але стійкі до ударів при падінні.
- Потужність: Виробники випускають апарати з потужністю 70-250 Вт. Потужність впливає на швидкість і якість подрібнення зерен.
Додаткові функції
- Імпульсний режим: Використовується для подрібнення твердих інгредієнтів (наприклад, спецій).
- Блокування від випадкового включення: Гарантує додаткову безпеку, якщо в будинку є маленькі діти або тварини.
- Дозатор: Дозволяє відміряти потрібну кількість зерен.
- Дисплей: Відображає налаштування, забезпечуючи зручність в експлуатації.
- Захист від перегріву: Запобігає поломці. При перевантаженні девайс автоматично вимкнеться.
- Таймер: Дозволяє задавати час роботи техніки.
-
Кавомолки новинки ціна в Україні в 2024
-
Хіти продажу категорії Кавомолки в Україні в 2024
-
Найдешевші Кавомолки
-
Популярні Кавомолки в Україні в 2024
Доставка по Україні
На сайті ТВ-Світ Ви знайдете один з найширших асортиментів планшетів, телефонів, аудіо-відео, великої та дрібної побутової техніки.
Ми доставляємо товар у Київ, Кременчук, Дніпро, Полтава, Харків, Львів, Одеса, Вінниця, Запоріжжя, Черкаси, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Житомир, Ужгород, Кропивницький, Біла Церква, Кам'янське, Кривий Ріг, Павлоград, Нікополь, Ковель, Олександрія, Бердянськ, Умань, Мукачево, Сєверодонецьк, Чорноморськ, Бровари, Бориспіль, Бахмут, Новоград-Волинський, Біла Церква, Трускавець, Буча, Ірпінь, Дрогобич, Охтирка, Вознесенськ, Сміла.