Ігрові приставки від ТВ-Мир
Індустрія розваг пропонує величезний вибір товарів для веселого та корисного проведення часу. Науково доведено, що використання ігрових приставок розвиває реакцію та сприяє набуттю навичок аналізу ситуації. Геймерами стають не лише діти та підлітки, а й дорослі. Багато з них згодом роблять успішну професійну кар'єру в кіберспорті. Відеоігри можна, звичайно ж, грати і на звичайному комп'ютері і навіть на простенькому смартфоні, але краще використовувати для цих цілей ігрову консоль. Приставка спеціально сконструйована для гри, і оснащується потужним процесором та оперативною пам'яттю великого обсягу. Портативні пристрої не поступаються своїм стаціонарним аналогам за багатьма параметрами.
Види ігрових приставок
Існує безліч різновидів ігрових приставок, які відрізняються за форм-фактором, типом, засобами управління та функціональними можливостями. Умовно їх можна розділити на дві групи: з власним дисплеєм і підключаються до телевізора.
За типом ігрові консолі поділяються на портативні та стаціонарні, останні можуть бути бездротовими або підключаються по кабелю. В окрему категорію виділяються дитячі приставки, які мають яскраві та привабливі корпуси. Корпуси виготовляються з блакитного, зеленого, червоного або золотистого пластику, використовуються комбіновані рішення: червоний з синім або фіолетовий з помаранчевим.
Пристрої управління
Для управління грою на консолях використовуються різні пристрої:
- Joy-Con
- Kinect
- PlayStation Camera, Move і VR
- Геймпади дротові та бездротові
- Джойстики
Кожна приставка комплектується власними засобами управління. На портативних моделях вони можуть бути як знімними, так і постійними. Арсенал керуючих пристроїв для стаціонарних консолей можна розширити за рахунок придбання додаткових джойстиків, підтримуваних системою.
Популярні бренди ігрових приставок
Найбільшою популярністю у геймерів користуються приставки трьох найвідоміших платформ:
Nintendo
Японський виробник спеціалізується на випуску портативних, у тому числі і дитячих приставок. На поточний момент пропонуються пристрої двох серій: Switch і Switch Lite, а також ретро варіант «Привіт із 90-х» у версіях SUP і VIB. До приставок Nintendo розроблено безліч ігор, передустановка однієї з них здійснюється на кожну з пропонованих моделей.
PlayStation
Компанія Sony випускає стаціонарні ігрові пристрої четвертого та п'ятого покоління, а також портативні ігрові пристрої серії Lesko. Консолі мають футуристичний дизайн, особливо останні моделі з вертикальним корпусом на підставці, і оснащуються ергономічним бездротовим джойстиком.
Xbox
Відомий американський бренд пропонує широку лінійку ігрових консолей: One, One S, One X 1 і series x. Корпуси пристроїв і джойстиків виготовляються з чорного або білого пластику, але можуть бути і комбінованими. Пристрої мають чудовий функціонал і відмінні технічні характеристики.
Ретро консолі
У каталозі ТВ-Мир представлений широкий асортимент ретро консолей. Випуском останніх, крім згаданої компанії з Японії, займаються і менш відомі бренди, такі як XoKo, X-Pro або Hamy. Частина з них має передустановлені ігри колись популярних марок Sega або Dendy, а також забезпечує підтримку карт. Такі пристрої припадуть до душі любителям ретро, які часто згадують золоті роки кінця 90-х початку 2000-х.
Варіанти комплектації та функціонал
Ігрові консолі ТВ-Мир спеціально розробляються для геймерів і оснащуються потужними процесорами. Споживачам приставки поставляються в різних варіантах комплектації, кожен з яких забезпечує можливість використання за призначенням без придбання додаткового обладнання. Портативні пристрої мають по два знімних або незнімних джойстика, стаціонарні - зазвичай по одному. У комплект обов'язково входить одна або кілька фірмових ігор, назви яких фігурують у назві кожної конкретної моделі.
Технічні характеристики
Залежно від рівня оснащеності приставки суттєво відрізняються за функціоналом і технічними характеристиками:
- Мінімальна ємність накопичувача становить 8 ГБ, максимальна може досягати 2 ТБ
- Підтримувана роздільна здатність для стаціонарних консолей від 1280x720 до 3840×2160 точок
- Обсяг оперативної пам'яті варіюється від 512 МБ у найпростіших моделей до 16 ГБ у просунутих
- Частина ігрових консолей пропонується у складі комплектів Bundle, у яких, крім пристрою, входять набори яскравих картинок з персонажами
- Для деяких моделей передбачається безкоштовна підписка на послуги та контент з офіційних сервісів бренду виробника
Переваги спеціалізованих приставок
Для ігор, особливо технологічно насичених, потрібні пристрої з високими обчислювальними можливостями. Спеціалізовані приставки для геймерів мають відмінні технічні характеристики, що забезпечує їх функціонування без гальмування та зависання при проходженні складних етапів. Основні переваги цих приставок:
- Зручні пристрої управління, інтуїтивно зрозуміле розташування кнопок і маніпуляторів, наявність рукояток для надійного утримання
- Високий рівень деталізації відтворюваного контенту, що додає ігровим сюжетам реалістичності
- Можливість розширення кола користувачів шляхом придбання додаткових джойстиків
Ігрові консолі ТВ-Мир краще комп'ютерів і ноутбуків відповідають жорстким вимогам геймерів. При порівнянних характеристиках вони забезпечують краще якість динамічних зображень і звукового супроводу. Це дозволяє користувачеві з головою зануритися у фентезійні світи гоблінів і ельфів, поринути в атмосферу спортивних змагань.
Вибір ігрової приставки
Технічні характеристики пристрою значною мірою визначають її можливості та потенціал. При виборі тієї чи іншої моделі ігрової консолі слід враховувати такі параметри:
- Обсяг постійної та оперативної пам'яті, тип використовуваного процесора
- Комплектація: кількість пристроїв управління
- Наявність і кількість передустановлених ігор.
-
Новинки 2025 в категорії Ігрові приставки
-
Хіти продажу категорії Ігрові приставки в Україні в 2025
Доставка по Україні
На сайті ТВ-Світ Ви знайдете один з найширших асортиментів планшетів, телефонів, аудіо-відео, великої та дрібної побутової техніки.
Ми доставляємо товар у Київ, Кременчук, Дніпро, Полтава, Харків, Львів, Одеса, Вінниця, Запоріжжя, Черкаси, Чернігів, Суми, Миколаїв, Херсон, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Житомир, Ужгород, Кропивницький, Біла Церква, Кам'янське, Кривий Ріг, Павлоград, Нікополь, Ковель, Олександрія, Бердянськ, Умань, Мукачево, Сєверодонецьк, Чорноморськ, Бровари, Бориспіль, Бахмут, Новоград-Волинський, Біла Церква, Трускавець, Буча, Ірпінь, Дрогобич, Охтирка, Вознесенськ, Сміла.